Ticimax Kampanyası

Garanti E-Ticaret & Ticimax İş Birliği

Ticimax

Garanti E-Ticaret'ten Yeni Bir Ayrıcalık Daha!

Garanti BBVA Sanal POS kullanan veya yeni başvuruda bulunarak internet üzerinden satış yapmaya başlamayı hedefleyen siz değerli Üye İşyerlerimize ayrıcalıklar sunmaya devam ediyoruz.

Sektörde uzun süredir faaliyet gösteren Ticimax ile yaptığımız anlaşma çerçevesinde 31 Aralık 2017 tarihine kadar Garanti BBVA müşterileri;

  • Ticimax'ın "Plus, Special, Special Ekstra, Special Max" paketleri üzerinden geçerli %20 indirim!
  • Ayrıca Garanti E-Ticaret ürünleri "Sanal POS, Güvenli Ortak Ödeme Sayfası ve 3D Secure" ilk sene için ücretsiz.

Önemli

  • Anlaşma kapsamında Sanal POS başvurunuz için bağlı olduğunuz ya da size en yakın Garanti BBVA şubesine giderek başvuruda bulunmanız gerekmektedir.
  • Garanti E-Ticaret ürünlerine ilk sene ücretsiz sahip olabilmek için, başvuru aşamasında şube yetkililerine sanal mağazanızın mutlaka Ticimax tarafından hazırlandığı bilgisini paylaşmanız gerekmektedir. Aksi takdirde ücret tahakkuk edecektir. Ayrıca Garanti BBVA şubesine yapacağınız başvuru öncesinde BonusFlaş mobil uygulamasına entegre çalışan yeni ödeme sistemi GarantiPay' in web siteniz ya da uygulamanız üzerinde entegrasyonunun tamamlanması gerekmektedir. GarantiPay hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
  • Yeni Ticimax müşterileri ve Garanti BBVA Sanal POS kullanmayan mevcut Ticimax müşterileri Garanti E-Ticaret ürünleri için ilk sene ücretsiz* kampanyasından yararlanabilir.
  • Ticimax E-Ticaret paketleri için %20 indirim kampanyası sadece Ticimax'tan yeni alım yapan müşteriler için geçerlidir. Yıllık yenilemelerde indirim geçerli değildir.
  • Mevcut Garanti BBVA Sanal POS üye işyerleri mevcut Garanti E-Ticaret ürünleri için ilk sene ücretsiz kampanyasından yararlanamaz. Kampanyadan yararlanabilmek için yeni bir üye işyeri tanımlanması gerekmekte olup, Garanti BBVA Üye İşyeri Değerlendirme sürecinin olumlu tamamlanmış olması gerekmektedir.

Ticimax paketleri ile ilgili detaylı bilgi için www.ticimax.com adresini ziyaret edebilirsiniz.
Garanti E-Ticaret ürünleri hakkında bilgi ve destek için 444 0 339/7 arayabilir ya da eticaret@garanti.com.tr üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

* Müşterilerin ilk sene için ücretsiz Garanti BBVA Sanal POS ve 3D Secure kampanyasından faydalanabilmeleri için, GarantipPay aktivasyonlarını tamamlamış olması gerekmektedir.

Son güncelleme: 25.09.2017