PlatinMarket

Garanti E-Ticaret & PlatinMarket İşbirliği

PlatinMarket

Garanti BBVA Sanal POS kullanan veya yeni başvuruda bulunarak internet üzerinden satış yapmaya başlamayı hedefleyen siz değerli Üye İşyerlerimize ayrıcalıklar sunmaya devam ediyoruz.

Sektörde uzun süredir faaliyet gösteren ve 5.000'in üzerinde işletmeye E-Ticaret çözümleri üreten PlatinMarket ile yaptığımız anlaşma çerçevesinde 31 Aralık 2016 tarihine kadar Garanti BBVA müşterileri;

  • PlatinMarket' in "Medium, Large, Xlarge, XX-Large" paketlerini liste fiyatları üzerinden geçerli ilk sene için %25 indirimli satın alabileceklerdir.
  • Ayrıca "Sanal POS, Güvenli Ortak Ödeme Sayfası ve 3D Secure" Garanti E-Ticaret ürünleri ilk sene için ücretsiz alabileceklerdir.

Önemli

  • Anlaşma kapsamında Sanal POS başvurunuz için bağlı olduğunuz ya da size en yakın Garanti BBVA şubesine giderek başvuruda bulunmanız gerekmektedir. Başvuru aşamasında kampanyamızdan yararlanabilmeniz için şube yetkililerine sanal mağazanızın mutlaka PlatinMarket tarafından hazırlandığı bilgisini paylaşmalısınız. Aksi takdirde ücret tahakkuk edecektir.
  • Mevcut PlatinMarket müşterileri 1 yıl ücretsiz kampanyasından yararlanamaz. Kampanyadan yararlanabilmek için yeni bir PlatinMarket müşterisi olmanız gerekmektedir.
  • Mevcut Garanti BBVA Sanal POS üye işyerleri 1 yıl ücretsiz kampanyasından yararlanamaz. Kampanyadan yararlanabilmek için yeni bir Üye İşyeri tanımlanması gerekmektedir.
  • Müşterilerin ilk sene için ücretsiz Garanti BBVA Sanal POS, Güvenli Ortak Ödeme Sayfası ve 3D Secure kampanyasından faydalanabilmeleri için, Garanti BBVA Üye İşyeri Değerlendirme sürecinin olumlu tamamlanmış olması gerekmektedir.

Bilgi ve destek için:

444 0 339 / 7 veya eticaret@garanti.com.tr üzerinden bizimle bağlantıya geçebilirsiniz.

Son güncelleme: 01.04.2016