Eticaretif Kampanyası

Garanti E-Ticaret'ten Yeni Bir Ayrıcalık Daha!

Ticimax

Garanti E-Ticaret'ten Yeni Bir Ayrıcalık Daha!

Garanti BBVA Sanal POS kullanan veya yeni başvuruda bulunarak internet üzerinden satış yapmaya başlamayı hedefleyen siz değerli Üye İşyerlerimize ayrıcalıklar sunmaya devam ediyoruz.

Sektörde uzun süredir faaliyet gösteren Eticaretif ile yaptığımız anlaşma çerçevesinde 31 Ekim 2017 tarihine kadar Garanti BBVA müşterileri;

  • Eticaretif "Elmas, Zümrüt, Safir" paketleri üzerinden geçerli %40 indirim!
  • Garanti E-Ticaret ürünleri "Sanal POS, Güvenli Ortak Ödeme Sayfası ve 3D Secure" ilk sene için ücretsiz!

Önemli

  • Anlaşma kapsamında Eticaretif E-Ticaret paketleri %40 indirim kampanyasından faydalanabilmek için, başvuru aşamasında Garanti BBVA müşteri numaranızı veya üye işyeri numaranızı Eticaretif’ e iletmeniz yeterli olacaktır.
  • Sanal POS ve diğer Garanti E-Ticaret ürünleri için bağlı olduğunuz ya da size en yakın Garanti BBVA şubesine giderek başvuruda bulunmanız gerekmektedir. Garanti E-Ticaret ürünlerine ilk sene ücretsiz sahip olabilmek için, başvuru aşamasında şube yetkililerine sanal mağazanızın mutlaka Eticaretif tarafından hazırlandığı bilgisini paylaşmalısınız. Aksi takdirde ücret tahakkuk edecektir.
  • Yalnızca yeni Eticaretif müşterileri Garanti E-Ticaret ürünleri için ilk sene ücretsiz kampanyasından yararlanabilir.
  • Mevcut Garanti BBVA Sanal POS üye işyerleri mevcut Garanti E-Ticaret ürünleri için ilk sene ücretsiz kampanyasından yararlanamaz. Kampanyadan yararlanabilmek için yeni bir üye işyeri tanımlanması gerekmekte olup, Garanti BBVA Üye İşyeri Değerlendirme sürecinin olumlu tamamlanmış olması gerekmektedir.

Eticaretif paketleri ile ilgili detaylı bilgi için https://www.eticaretif.com/e-ticaret-paketleri/ adresini ziyaret edebilirsiniz.
Garanti E-Ticaret ürünleri hakkında bilgi ve destek için 444 0 339/7 arayabilir ya da eticaret@garanti.com.tr üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Son güncelleme: 24.06.2017