E-Ticaret Çözümleri

İnternet’ten satış yapmak istiyorsanız ve nasıl bir ödeme sistemi kullanacağınızı bilemiyorsanız Garanti BBVA farklı çözümler sunuyor.

  • KOBİ ve Bireysel segmentte yer alan Üye İşyerlerimizin Garanti BBVA POS'undan geçen işlemleri çok daha yakından takip edebilecekleri, kendi POS kampanyalarını tanımlayabilecekleri, ayrıca başvuru/hizmet talebinde bulunabilecekleri Garantili İşler servisimizi kullanabilirsiniz.
  • Müşterilerimizin, Sanal Üye İşyerlerimizin internet siteleri ve mobil uygulamaları üzerinden yapacakları alışverişler için, kart bilgilerini paylaşmadan, kolayca ve güvenli bir şekilde ödeme yapabilmelerine olanak sağlayan GarantiPay'i kullanarak müşterilerinizin hızlıca alışverişini tamamlamasını sağlayabilirsiniz.
  • Uluslararası Güvenlik Platformu (3D Secure) kullanarak Visa ve Mastercard onaylı güvenli ödeme yöntemi hizmetimizi kullanabilirsiniz.
  • Garanti Tahsilat Sistemi (GTS); müşterilerinden kredi kartı ile aylık olarak düzenli ödeme alan veya yüksek hacimlerde mail order işlem yapan üye işyerlerimiz için önerdiğimiz ürünümüzdür.
  • Mevcutta kullanılan "Güvenli Ortak Ödeme Sayfası" Garanti E-ticaret'in ödeme sayfasını kendi tarafında barındırmak istemeyen veya hosting firmasının gerekli şartları sağlayamaması, teknik imkanların yetersizliği vb. çeşitli sebeplerle kendi ödeme sayfasını yapamayan firmalara yönelik Kişiselleştirilebilen Ortak Ödeme Sayfası hizmetimiz bulunmaktadır.
  • Ayrıca Türkiye’nin ilk ve tek deneyimli Elektronik Ticaret destek servisine 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.
Son güncelleme: 09.10.2017