Üyelik ve Alışveriş

Nasıl alışveriş yapabilirim?

İster arama fonksiyonu yardımı ile ister ilgili kategori altında gezerek istediğiniz ürünlere ulaşabilirsiniz. Her bir mağaza içindeki ürünleri sepete atarak alışlarınızı yapabilirsiniz.

Şifrem Garanti Alışveriş içinde yer alan tüm dükkanlar için geçerli mi?

Evet. Garanti alışveriş içinde yer alan herhangi bir mağazadan alışveriş yaptığınız takdirde aynı şifre ile diğer dükkanlardan direk alışveriş yapabilirsiniz.

Şifremi unuttum ne yapmalıyım?

Üye Girişi sayfasında Şifremi Unuttum bağlantısını takip etmeniz yeterlidir.

Ürün taşıma maliyeti ödeyecek miyim?

Bu durum alışveriş yaptığınız mağazaya göre değişkenlik göstermektedir. Ancak taşıma ücreti, siparişin sonundaki sipariş onay sayfasında gözükecek ve onayınız istenecektir. Taşıma bedelleri ürün hacim, ağırlığına ve taşıma mesafesine bağlı olarak değişmekte ve anında hesaplanmaktadır.

Hangi kredi kartlarını kullanabilirim?

Garanti Alışveriş bünyesinde bulunan tüm mağazalardan, VISA, MasterCard, Amex ve DINERS CLUB logolu tüm kredi kartları ile alışveriş yapabilirsiniz.

Mağazalara Üye Olmek Nedir?

Mağaza içinde gezerken alt menüde yer alan "Favori Mağazalarıma Ekle" linkine tıkladığınızda mağazaya üye olarak, ilgili "Mağaza Yöneticisi" tarafından gönderilen gönderilen duyuru e-postalarını alabilirsiniz.

"İzlediklerim" Nedir?

Fiyatı düştüğünde veya stoğa eklendiğinde haberdar olmak istediğiniz ürünleri "İzlediklerim" listenize ekleyebilirsiniz. Bunun için ürün detayındaki "Fiyatı düşünce haber ver" veya "Stoğa eklenince haber ver" linklerine tıklamanız yeterlidir. Seçtiğiniz ürünü izleme listenize eklerken, bu ürünün listede ne kadar kalacağını belirleyebilirsiniz.

İzleme Tipi alanında, ürünü hangi seçimle eklendiğiniz belirtilir. "Fiyatı düşünce haber ver" linkiyle izleme listenize eklendiyse bu alanda "Fiyat", "Stoğa eklenince haber ver" linkiyle eklendiyse bu alanda "stok" yazar.

"İstek Listesi" Nedir?

Ürün detay sayfasında iken "İstek Listeme Ekle" linkine tıklayarak ürünü istek listenize ekleyebilir ve dilerseniz listenizi bir arkadaş grubunuza veya e-posta adreslerini gireceğiniz kişilere gönderebilirsiniz.

İstek listenizde, seçtiğiniz ürünlere ait bilgiler, istek tarihiniz ve hangi miktarda istediğiniz bilgileri yer alır. İstek listesindeki ürünler için bir mesaj girebilir ve listenin kimler tarafından görüntülenebileceğini kendiniz belirleyebilirsiniz.

"Hatırlatma Servisi" Nedir?

Garanti Alışveriş üyesi kullanıcılar ilgilendikleri ürünler ve mağazalar ile ilgili bilgileri e-posta ile, belirledikleri periyotlarda (günlük, haftalık, aylık) alabilmektedirler.

Hatırlatma servisinizde belirli bir kategori veya mağaza seçebilir, dilerseniz belirli bir kategorideki yeni mağazalardan, indirim ve promosyonlardan, yeni ürünlerden haberdar olabilirsiniz.

"Ajandam" Nedir?

Garanti Alışveriş, kendinize özel ajanda oluşturmanıza olanak sağlamaktadır. Ajandam linkine tıkladığınızda açılan sayfada size sunulan açıklama alanlarını doldurarak, ajandanızı oluşturabilirsiniz. Dilerseniz tekrarlayan hatırlatmalar da tanımlayabilirsiniz.

Son güncelleme: 03.01.2014