TurkTrust

Garanti E-Ticaret farkıyla TurkTrust’tan %40 İndirimli SSL!

TurkTrust

Garanti BBVA Sanal POS kullanan siz değerli Üye İşyerlerimize online ödeme altyapınız ile ilgili ayrıcalıklar sunmaya devam ediyoruz. Türkiye’nin lider elektronik sertifika sağlayıcısı TurkTrust A.Ş ile yapmış olduğumuz anlaşma ile; Garanti BBVA Sanal POS kullanan web sitelerinde SSL (Secure Socket Layer) sertifika hizmetinden %40 oranında indirimli faydalanabilirsiniz!

Kampanyadan faydalanabilmek için;

Garanti BBVA Üye İşyeri numaranızı SSL başvurunuz aşamasında TurkTrust yetkililerine bildirmeniz yeterli!

Garanti BBVA Sanal POS başvurunuz henüz onaylanmadı ise; başvurunuzu beyan etmeniz yeterli!

Kampanyamız 1 Eylül 2009 – 31 Ağustos 2010 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

SSL Sertifikası Nedir?

SSL sertifikası, internet üzerinden satış yapmaya başlamanın ön koşullarından biridir. Bilginin bütünlüğü ve gizliliği için, internet üzerinde iki taraf arasında oluşan trafiğin şifrelenerek, gizliliğinin ve bütünlüğünün korunmasını sağlayan SSL (Secure Sockets Layer) protokolü kullanılmaktadır. SSL protokolü bütün yaygın web sunucuları ve tarayıcıları tarafından desteklenen bir protokoldür.

SSL ile gönderilen bilgi, gönderilmeden önce otomatik olarak şifrelenir ve sadece doğru alıcı tarafından doğru adreste deşifre edilebilir. Her iki tarafta da doğrulama yapılarak işlemin ve bilginin gizliliği ve bütünlüğü korunur. Bu nedenle, alışveriş sitelerinde kredi kartı bilgilerinin girildiği ödeme adımı sayfalarında SSL sertifikası barındırılmalıdır.

Web tarayıcınızın altında gördüğünüz altın renkli asmakilit resmi SSL güvencesinde olduğunuzun işaretidir. Bu kilit resmine çift tıklayıp SSL sertifikasının kimden alındığı, geçerlilik süresi gibi bilgileri görebilirsiniz.

TurkTrust SSL Sertifikası’nın Teknik Özellikleri:

  • 128 bit şifreleme ile yüksek güvenlik
  • Günlük sertifika iptal listesi (SİL/CRL) kontrolü
  • X.509 v3 uluslararası sertifika standartlarına uygunluk
  • 1-2-3 yıllık sertifika seçenekleri
  • "Wildcard" sertifika seçeneği (*.domain.com.tr)
  • Ücretsiz Türkçe teknik destek
  • TÜRKTRUST’ın Microsoft ve Mozilla güvenilir kök sertifikaları listesinde yer alması sonucu, kolay tarayıcı uyumluluğu.

TurkTrust için detaylı bilgiye www.turktrust.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Son güncelleme: 02.01.2014