ORS

Garanti E-Ticaret & ORS İşbirliği İle Otellere Online Rezervasyon Sistemi

Garanti BBVA Sanal POS kullanan veya yeni başvuruda bulunarak internet üzerinden satış yapmaya başlamayı hedefleyen siz değerli Üye İşyerlerimize ayrıcalıklar sunmaya devam ediyoruz. Daha önce yapmış olduğumuz hazır E-Ticaret paketi anlaşmasına ek olarak, sektör ihtiyaçlarına yönelik anlaşmalara da hız veriyoruz.

Günümüzün vazgeçilmez bilgi ve satın alma kaynağı olan “internet” üzerinden gerçek zamanlı rezervasyon yapmaya olanak sağlayan ORS ve Türkiye’de e-ticareti ilk uygulayan banka olan Garanti BBVA’nın yapmış olduğu işbirliği ile;

  • Garanti Üye İşyerleri yıllık kullanım bedeli 2.000 USD + KDV olan ORS Otel Rezervasyon Sistemini 1.500 TL + KDV ’ye kullanabileceklerdir. Yıllık sabit ücret ödemek istemeyen Üye İşyerlerimiz, sipariş başına oluşacak indirimli komisyon oranları ile çalışma fırsatına sahip olacak.*
  • ORS Otel Rezervasyon Sistemi’nden yararlanmak isteyen tüm Garanti üye işyerleri, satış fiyatı 199 TL+KDV olan kurumsal hazır web sitesi paketini 1 yıl süre ile ücretsiz kullanabilecektir. Bu hizmet ORS tarafından Garanti Üye İşyerlerine sağlanacaktır.
  • ORS kullananan ancak henüz Garanti BBVA Sanal Üye İşyeri olmayan firmalar başvurularının onaylanması ile Garanti BBVA Sanal POS, 3D Secure ve Garanti Alışveriş ürünlerini 1 yıl süreyle ücretsiz kullanabileceklerdir.

* Otel Rezervasyon Sistemi özellikleri ve indirimli komisyon oranları ile ilgili detaylı bilgi için: www.otelrezervasyonsistemi.com

Mevcut Garanti BBVA Sanal POS üye işyerleri 1 yıl ücretsiz E-Ticaret ürünleri kampanyasından yararlanamaz. Kampanyadan yararlanabilmek için yeni bir Üye İşyeri tanımlanması gereklidir. Mevcut üye işyerleri ORS’nin indirimli hizmetlerinden yararlanabilir.

Kampanyanın bir işyerine uygulanabilmesi için, Garanti BBVA Üye İşyeri Değerlendirme sürecinin olumlu tamamlanmış olması önkoşuldur.

Son güncelleme: 03.01.2014