Neticaret Kampanyası

Garanti E-Ticaret & Neticaret İş Birliği

Elektronik Ticaret pastasının büyümesine yönelik sektör paydaşları ile yaptığımız anlaşmalara bir yenisini ekliyoruz...

Sektörde uzun süredir faaliyet gösteren, bugüne kadar 1.300 ’den fazla işletmeye anahtar teslim e-Ticaret çözümleri üreten Neticaret ile yaptığımız anlaşma çerçevesinde;

  • Neticaret’in kurumsal firmalar için geliştirdiği "Neticaret Plus E-Ticaret Paketi’ni" Garanti üye işyerlerine %35 indirimle, 1.465$ yerine 950$’a temin edebilme imkanı sağlıyoruz.
  • Bayi tahsilat sistemi "Netahsilat Kurumsal Bayi Tahsilt Programı" kampanya süresince yine %35 indirimli olarak 1.865$ yerine 1.190$’a Garanti üye işyerlerinin kullanımına sunulacaktır. "Netahsilat Kurumsal" bayilerden ve/veya bayi müşterilerinden online ortamda tahsilat yapılabilmesini sağlayan ve bayilerin ödeme süreçlerinin önemli ölçüde kredi kartı ile gerçekleşmesini sağlayan bir uygulamadır.
  • Bununla birlikte halihazırda Neticaret ürünlerini kullanan ve Garanti üye işyeri olmayan firmalar, şubeleri üzerinden "Neticaret" referansı ile Garanti Sanal POS, 3D Secure, Ortak Ödeme Sayfası ve Garanti Alışveriş başvurusu yaptığı durumda, bu ürünleri 1 yıl süre ile ücretsiz kullanabilecektir.

* Mevcut Garanti Sanal POS üye işyerleri 1 yıl ücretsiz kampanyasından yararlanamaz. Kampanyadan yararlanabilmek için yeni bir üye işyeri tanımlanması gereklidir.

* Kampanyanın bir işyerine uygulanabilmesi için, Garanti Bankası üye işyeri Değerlendirme sürecinin olumlu tamamlanmış olması önkoşuldur.

* "Neticaret Plus" hakkında detaylı bilgiye www.neticaret.com adresinden, "Netahsilat" hakkında detaylı bilgiye www.netahsilat.com adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Son güncelleme: 03.01.2014