Netahsilat Kampanyası

Garanti E-Ticaret & Netahsilat İş Birliği

Elektronik Ticaret pastasının büyümesine yönelik sektör paydaşları ile yaptığımız anlaşmalara bir yenisini ekliyoruz...

B2B e-tahsilat sektöründe uzun süredir faaliyet gösteren, bugüne kadar 1.000'den fazla kurumsal işletmeye anahtar teslim e-tahsilat çözümleri üreten Netahsilat ile yaptığımız anlaşma çerçevesinde;

  • Netahsilat çözüm ve ürünleri kampanya süresince %15 indirimle Garanti üye işyerlerinin kullanımına sunulacaktır. "Netahsilat Kurumsal" bayilerden ve/veya bayi müşterilerinden online ortamda tahsilat yapılabilmesini sağlayan ve bayilerin ödeme süreçlerinin önemli ölçüde kredi kartı ile gerçekleşmesini sağlayan bir uygulamadır.
  • Bununla birlikte halihazırda Netahsilat ürünlerini kullanan ve Garanti üye işyeri olmayan firmalar, şubeleri üzerinden "Netahsilat" referansı ile Garanti BBVA Sanal POS, 3D Secure, Ortak Ödeme Sayfası ve Garanti Alışveriş başvurusu yaptığı durumda, bu ürünleri 1 yıl süre ile ücretsiz kullanabilecektir.

 

* Mevcut Garanti BBVA Sanal POS üye işyerleri 1 yıl ücretsiz kampanyasından yararlanamaz. Kampanyadan yararlanabilmek için yeni bir üye işyeri tanımlanması gereklidir.
* Kampanyanın bir işyerine uygulanabilmesi için, Garanti BBVA üye işyeri değerlendirme sürecinin olumlu tamamlanmış olması önkoşuldur.
* "Netahsilat" hakkında detaylı bilgiye www.netahsilat.com adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Son güncelleme: 16.07.2018