Kişiselleştirilebilen Ortak Ödeme Sayfası

Kişiselleştirilebilen Ortak Ödeme Sayfası

Mevcutta kullanılan "Güvenli Ortak Ödeme Sayfası" Garanti E-ticaret'in ödeme sayfasını kendi tarafında barındırmak istemeyen veya hosting firmasının gerekli şartları sağlayamaması, teknik imkanların yetersizliği vb. çeşitli sebeplerle kendi ödeme sayfasını yapamayan firmalara yönelik olarak hazırladığı bir hizmettir. Aradan geçen zaman bu sayfanın firma bazında farklılaştırılabilmesi ihtiyacını ortaya çıkarmıştır.

Kişiselleştirilebilen Ortak Ödeme Sayfası, tasarımı üye işyeri tarafından, daha önceden belirlenmiş dosya desenine bağlı kalınarak ve Garanti BBVA güvenli ortamına yüklenen, güvenliği Garanti BBVA tarafından sağlanan ödeme sayfasıdır. Bu sistem sayesinde sanal mağazanın barındırıldığı server tarafında herhangi bir özel ayar yapılmasına gerek kalmaksızın Garanti BBVA Sanal POS sisteminin kullanılması mümkündür. Böylece siteye SSL sertifikası alınması zorunluluğu da ortadan kalkmaktadır. Kişiselleştirilebilen Ortak Ödeme Sayfası da Türkçe ve İngilizce dillerinde kullanılabilmektedir.

Kişiselleştirilebilen Ortak Ödeme Sayfası size aşağıdaki avantajları sağlayacaktır.

  • Güvenli Ortak Ödeme Sayfası'nın kişiselleştirilebilen versiyonudur.
  • Müşteriler Garanti BBVA'nın standart sayfasında ödeme işlemini daha güvenle ve daha kolay yapacaklardır.
  • Ödeme işlemleri için mağaza yazılımı tarafında karmaşık ayarlar yapılması gerekmeyecektir.
  • Ödeme sistemi entegrasyonu için özel ayarlar ve programlar yüklenmesi gerekmeyeceğinden, özel bir hosting (barındırma) paketi alınması zorunluluğu ortadan kalkmaktadır.
  • Site için SSL sertifikası alınması zorunluluğu ortadan kalkmaktadır. Güvenli Ortak Ödeme Sayfası Garanti BBVA'nın 2048 bit İşletmeci Standartlı SSL Sertifikası'nı kullanmaktadır.
  • Ödeme Sayfası'nın bakımı ve güvenliği Garanti BBVA tarafından sağlanmaktadır.
  • Ödeme Sayfası Türkçe ve İngilizce olarak kullanılabilmektedir.

Kişiselleştirilmiş Ortak Ödeme Sayfası hizmetinin bedeli (Sanal POS ve Güvenli Ortak Ödeme Sayfası ücretinden ayrı olarak) yıllık 75$'dır. Dolayısıyla Sanal POS, Kişiselleştirilmiş Ortak Ödeme sayfası ve Güvenli Ortak Ödeme Sayfası alınmalıdır.Yıllık toplam ücreti ise 250 TL (yıllık sanal POS ücreti) + 100 TL (yıllık Ortak Ödeme Sayfası ücreti) + 75$ (Kişiselleştirilmiş Ortak Ödeme Sayfası) = 350 TL + 75$'dır.

Son güncelleme: 09.10.2017