HemenAl

Garanti E-Ticaret&HemenAl İşbirliği

HemenAl

Garanti E-Ticaret’ten Yeni Bir Ayrıcalık

Garanti BBVA Sanal POS kullanan veya yeni başvuruda bulunarak internet üzerinden satış yapmaya başlamayı hedefleyen siz değerli Üye İşyerlerimize ayrıcalıklar sunmaya devam ediyoruz.

Türkiye’nin önde gelen e-ticaret yazılım markalarından HemenAl ile yaptığımız işbirliği ile;

  • Garanti BBVA üye işyerleri, HemenAl "Business Pro" e-ticaret paketini KDV dahil 750 $ ücret ödeyerek satın alabilecektir. Böylelikle anahtar teslim bir e-ticaret çözümüne sahip olan İşyerlerimiz, HemenAl firmasının tecrübesinden ve sunduğu hizmetlerden de faydalanacaktır.
  • Business Pro paket ile birlikte 99 $ değerindeki "Web Genç" paketi HemenAL tarafından ücretsiz olarak Garanti Üye İşyerlerine tahsis edilecektir.
  • HemenAl e-ticaret paketi kullananan ancak henüz Garanti BBVA Sanal Üye İşyeri olmayan, firmalar başvurularının onaylanması ile Garanti BBVA Sanal POS, 3D Secure ve Garanti Alışveriş ürünlerini 1 yıl süreyle ücretsiz kullanabileceklerdir. *

* Mevcut Garanti BBVA Sanal POS üye işyerleri 1 yıl ücretsiz kampanyasından yararlanamaz. Kampanyadan yararlanabilmek için yeni bir Üye İşyeri tanımlanması gereklidir.
* Kampanyanın bir işyerine uygulanabilmesi için, Garanti BBVA Üye İşyeri Değerlendirme sürecinin olumlu tamamlanmış olması önkoşuldur.

HemenAl için detaylı bilgiye www.hemenal.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Son güncelleme: 02.01.2014