Garantili İşler

Garantili İşler Nedir?

BonusFlaşKOBİ ve Bireysel segmentte yer alan Üye İşyerlerimizin Garanti BBVA POS'undan geçen işlemleri çok daha yakından takip edebilecekleri, kendi POS kampanyalarını tanımlayabilecekleri, ayrıca başvuru/hizmet talebinde bulunabilecekleri, www.garantiliisler.com.tr adresinden ulaşabilecekleri bir platformdur.

Garantili İşler'de Neler Var?

Raporlamalar

Üye İşyerlerimiz Garanti BBVA POS'una ait detaylı ciro raporlarını alabilir. Yeni, sadık veya kaybedilen müşterilerinin raporlarına ulaşabilir, hatta müşterilerinin medeni durumundan, eğitim seviyesine, yaşından, cinsiyetine göre ayrıntılı raporlara ulaşarak hedef kitle ve müşterilerini yakından tanıma fırsatına ulaşır.

Kampanyalar

Üye İşyerlerimiz Tüm Garanti Kart sahiplerine özel ya da Garanti Kart sahipleri müşterilerinin doğum günü ayına özel bonus veya indirim kurgusunda kampanyalar tanımlayabilir. Üye İşyerlerimiz kendilerine özel sunduğumuz kampanyaları kullanarak ya da kendi kampanyalarını oluşturarak kampanya tanımlayabilir. Tanımlanan kampanyaların detayları Üye İşyerlerimizin müşterilerine SMS aracılığıyla duyurularak ve Üye İşyerlerimiz kendilerine özel oluşturduğumuz afişleri kullanarak, satışlarını artırma ve cirolarını büyütme imkanını yakalar.

Ek olarak, Üye İşyerlerimiz platform üzerinden tanımlanan kampanyalara ek olarak diğer Üye İşyeri veya sektörde tanımlı kampanyaları da buradan takip edebilir.

Başvurular

Üye İşyerlerimiz Garanti BBVA POS'ları kullanımı için eğitim ve rulo, Yazarkasa POS'ları için banka kurulum talebini iletebilir. Ticari Kart, Sanal POS, DCC, Ödeme Noktası ürünleri için başvuruda bulunabilir ve hızlı bir şekilde e-ekstre tanımlaması yapabilir.Üye İşyeriyim, Garantili İşler'i kullanmak istiyorum, ne yapmalıyım?


Şahıs firması olan Üye İşyerlerimiz Internet şube parola ve şifre bilgisi ile platforma giriş yapabilir.

Tüzel firma müşterilerimiz ise, Garanti BBVA şubesi üzerinden platformu kullanacak yetkili kullanıcı için imza sirkülerinde yetkili kişi tarafından alınacak ıslak imza ile form alınarak yetki tanımı yapıldıktan sonra giriş sağlanır.Garantili İşler üyelik paketleri hakkında bilgi almak istiyorum?


Üye İşyerlerimizin platform üzerinden alabileceği hizmet ve işlemler, sahip olduğu üyelik paketine göre belirlenir. Standart, Plus ve Premium paket olarak 3 farklı üyelik paketi bulunur.

Standart pakette yer alan Üye İşyerlerimiz başvuru ve ciro raporları özelliklerinden faydalanır.
Plus pakette yer alan Üye İşyerlerimiz Standart pakette yer alan özelliklere ek olarak Garantili İşler tarafından sunulan kampanyaları, doğum günü kampanyalarını tanımlama ve dinamik rapor adımından, görmek istediği finansalları seçerek kendi raporunu oluşturabilir.
Premium pakette yer alan Üye İşyerlerimiz Standart ve Plus pakette yer alan özelliklere ek olarak müşterileri ile ilgili demografik ciro raporu ve sektör rekabet analizi raporlarını alabilir. Ayrıca kendi seçimini yaptığı kampanyaları tanımlama özelliğinden faydalanabilirBaşka bir arzunuz

Son güncelleme: 09.10.2017