Garanti Güvenli Ortak Ödeme Sayfası

Güvenli Ortak Ödeme Sayfası, Garanti E-ticaret’in ödeme sayfasını kendi tarafında barındırmak istemeyen veya hosting firmasının gerekli şartları sağlayamaması, teknik imkanların yetersizliği vb. çeşitli sebeplerle kendi ödeme sayfasını yapamayan firmalara yönelik olarak hazırladığı bir hizmettir.

Güvenli Ortak Ödeme Sayfası Nedir?

Güvenli Ortak Ödeme Sayfası, Garanti BBVA güvenli ortamında barındırılan, bakımı ve güvenliği Garanti BBVA tarafından sağlanan, ortak kullanım için tasarlanmış ödeme sayfasıdır. Bu sistem sayesinde Sanal Mağazanın barındırıldığı server tarafında herhangi bir özel ayar yapılmasına gerek kalmaksızın Garanti BBVA Sanal POS sisteminin kullanılması mümkündür. Böylece siteye SSL sertifikası alınması zorunluluğu da ortadan kalkmaktadır. Güvenli Ortak Ödeme Sayfası Türkçe ve İngilizce dillerinde kullanılabilmektedir.

Garanti Güvenli Ortak Ödeme Sayfası

Niçin Güvenli Ortak Ödeme Sayfası?

Güvenli Ortak Ödeme Sayfası size aşağıdaki avantajları sağlayacaktır.

  • Ödeme işlemleri için mağaza yazılımı tarafında karmaşık ayarlar yapılması gerekmeyecektir.
  • Ödeme sistemi entegrasyonu için özel ayarlar ve programlar yüklenmesi gerekmeyeceğinden, özel bir hosting (barındırma) paketi alınması zorunluluğu ortadan kalkmaktadır.
  • Site için SSL sertifikası alınması zorunluluğu ortadan kalkmaktadır. Güvenli Ortak Ödeme Sayfası Garanti BBVA'nın 2048 bit İşletmeci Standartlı SSL Sertifikası'nı kullanmaktadır.
  • Ödeme Sayfası'nın bakımı ve güvenliği Garanti BBVA tarafından sağlanmaktadır.
  • Müşteriler Garanti BBVA'nın standart sayfasında ödeme işlemini daha güvenle ve daha kolay yapacaklardır.
  • Ödeme Sayfası Türkçe ve İngilizce olarak kullanılabilmektedir.

Güvenli Ortak Ödeme Sayfası’nın Ücreti nedir?

Güvenli ortak ödeme sayfamızın hizmetinin bedeli (Sanal POS ücretinden ayrı olarak) yıllık 100 TL'dir. Dolayısıyla Sanal POS ve Güvenli Ortak Ödeme sayfası 350 TL (yıllık sanal POS ücreti) + 100 TL = 450 TL'dir.

Son güncelleme: 11.05.2017