Garanti Alışveriş

Garanti Alışveriş, Garanti BBVA’nın internet üzerindeki sanal alışveriş merkezidir. Garanti Alışveriş’in amacı, sanal mağaza açmak isteyen işyerleri ile internet üzerinden alışveriş yapmak isteyen müşterilerin bir araya gelebilecekleri bir platform yaratmaktır.

Hemen ziyaret edin: www.garantialisveris.com

Garanti Alışveriş sayesinde, internet üzerinden satış yapmak için gereken birçok maliyetten kurtulacaksınız: Garanti Alışveriş’te yeralan hazır şablonlar ile mağazanızı çok kolay ve masrafsız bir şekilde oluşturabilirsiniz.

Üstelik ürünlerinizi internet üzerinden satmak için gereken her türlü masraf, fiyata dahil: sitenizi barındırıyoruz, sizin alan adı almanıza gerek kalmıyor, ayrıca güvenlik sertifikanız bizden... Kısacası, internet üzerinden satış yapma işinin tüm zor ve masraflı kısmını biz üstleniyoruz!

Fiyat avantajının yanısıra sağladığımız bir diğer avantaj ise mağaza kurulumu ve kurulumdan sonraki mağaza yönetiminin kolay oluşudur. Kısa bir ön hazırlık sonrası birkaç dakika içinde mağazanızı kolayca açabilirsiniz.

Mağaza yönetimi için ise profesyonel bir elemana ihtiyacınız yok. Mağaza Yöneticisi; Garanti Alışveriş’te yer alan mağaza yönetimi bölümüne girer ve mağazasını yönetir.

Yöneticinin yapabilecekleri:

 • Departmanlar tanımlayabilir. Bu departmanlar, ürünlerin yerleştirildikleri yerlerdir. Nasıl bir süpermarkette temizlik, şarküteri, meyve-sebze gibi departmanlar varsa sanal mağazada da böyle departmanlar olacak ve bu departmanlara ürünler yerleştirilecektir.
 • Ürünlerini girebilir: Bir ürünün adını, tüm özelliklerini, fiyatını girebilirler.
 • İndirimler girilebilir, diledikleri ürünlere indirimler sağlayabilirler. Örneğin: x ürününe %10 indirim. Fiyat indirimleri yapabilirler; 100 Milyon üzeri alışverişlere %15 indirim. Garanti Kartlarına indirimler tanımlayabilirler; BonusCard’a %5, Garanti Sanal Kart’a %18 indirim...
 • Promosyonlar verebilirler. Diledikleri ürünün yanında promosyon verebilirler; kazak alana bir adet şapka...
 • Gelen siparişleri görebilir, ürünü müşteriye gönderdikten sonra, müşteriye bilgi mesajı atabilirler.
 • Müşterilerin ürünleri hakkında yaptıkları yorumları görebilirler; Örneğin bu ürünü aldım çok beğendim tavsiye ederim.
 • Lojistik- Nakliye: Garanti Alışveriş ürün için otomatik olarak nakliye bedeli hesaplayabilir. Bu bedeli ürünün üstüne ekleyebilir.
 • Raporlar: Raporlar menüsü sayesinde mağaza yöneticisi satışları hakkında ayrıntılı raporlar alabilir. Satış Raporları, Ziyaretçi raporları, stok raporları gibi
 • Stok Takibi: Mağaza yöneticisi ürünün stoktaki adedini görebilir, stok miktarlarını belirleyebilir. Ürün satıldıkça sistem otomatik olarak stok adedini azaltır. Mağaza yöneticisi minimum bir stok adedi girebilir. Sistem bu stok adedinin altına düşen ürünler için mağaza sahibini uyarır.
 • Favori Ürünler: Mağaza yöneticisi öne çıkarmak istediği ürününü favori ürünlerine ekleyebilir. Bu sayede istediği bir ürününü ön plana çıkarabilir.
 • Garanti Alışveriş’in en önemli özelliklerinden biri de arkasında 24 saat destek servisinin olmasıdır. 444 0 339 -7 numaralı tefonu arayarak günün her saati bilgi alınabilmektedir.
Son güncelleme: 03.01.2014