Bilginet E-Ticaret Kampanyası

Garanti E-Ticaret & Bilginet İş Birliği

bilginet

Garanti E-Ticaret'ten Yeni Bir Ayrıcalık Daha!

Garanti Sanal POS kullanan veya yeni başvuruda bulunarak internet üzerinden satış yapmaya başlamayı hedefleyen siz değerli Üye İşyerlerimize ayrıcalıklar sunmaya devam ediyoruz. Sektörde 1998 yılından beri faaliyet gösteren ve 3.000'in üzerinde işletmenin E-Ticaret altyapısı ve ürünlerinin kullanıldığı Bilginet ile yaptığımız anlaşma çerçevesinde 31 Aralık 2016 tarihine kadar Garanti Bankası müşterilerine;

  • Bilginet Yeni Girişimci, Bizim Mağaza, Avantajlı İşletme, Büyüyen İşletme, Kurumsal Nar paketleri üzerinden geçerli %30 indirim fırsatı!
  • Garanti E-Ticaret ürünleri Sanal POS, Güvenli Ortak Ödeme Sayfası ve 3D Secure ilk sene için ücretsiz!

· Anlaşma kapsamında Bilginet E-Ticaret paketleri %30 indirim kampanyasından faydalanabilmek için, başvuru aşamasında Garanti Bankası müşteri numaranızı veya üye işyeri numaranızı Bilginet'e iletmeniz yeterli olacaktır.
· Sanal POS ve diğer Garanti E-Ticaret ürünleri için bağlı olduğunuz ya da size en yakın Garanti Bankası şubesine giderek başvuruda bulunmanız gerekmektedir. Garanti E-Ticaret ürünlerine ilk sene ücretsiz sahip olabilmek için, başvuru aşamasında şube yetkililerine sanal mağazanızın mutlaka Bilginet tarafından hazırlandığı bilgisini paylaşmalısınız. Aksi takdirde ücret tahakkuk edecektir.
· Yalnızca yeni Bilginet müşterileri Garanti E-Ticaret ürünleri için ilk sene ücretsiz kampanyasından yararlanabilir.
· Mevcut Garanti Sanal POS üye işyerleri mevcut Garanti E-Ticaret ürünleri için ilk sene ücretsiz kampanyasından yararlanamaz. Kampanyadan yararlanabilmek için yeni bir üye işyeri tanımlanması gerekmekte olup, Garanti Bankası Üye İşyeri Değerlendirme sürecinin olumlu tamamlanmış olması gerekmektedir.
· Bu kampanya Bilginet'in diğer kampanyaları ile birleştirilemez..

Bilginet E-Ticaret paketleri ile ilgili detaylı bilgi için www.bilginet.com.tr/urunler/e-ticaret-paketleri adresini ziyaret edebilirsiniz.

Son güncelleme: 01.02.2016