AKINSOFT E-Ticaret Kampanyası

Garanti E-Ticaret & AKINSOFT İş Birliği

AkınSoft

Garanti E-Ticaret'ten Yeni Bir Ayrıcalık Daha!

Garanti Sanal POS kullanan veya yeni başvuruda bulunarak internet üzerinden satış yapmaya başlamayı hedefleyen siz değerli Üye İşyerlerimize ayrıcalıklar sunmaya devam ediyoruz. Türkiye'nin önde gelen e-ticaret yazılım markalarından AKINSOFT ile yaptığımız işbirliği ile 31.12.2016 tarihine kadar;

  • Garanti Üye İşyerlerine Özel, AKINSOFT Yeni Nesil E-Ticaret PROFESSIONAL, ADVANCED, ENTERPRISE, ENTERPRISE MOBIL Yazılım Paketlerinde %25 İndirim!
  • Ayrıca Garanti Bankası'ndan İlk Seneye Özel Sanal POS ve 3D Secure ücretsiz!

• Hesap Cüzdanı ilk sayfa fotokopisini ya da Garanti Bankası hesap numarasını ve şube kodunu AKINSOFT' a iletmeniz yeterli olacaktır.
• %25 indirim kampanyasından yararlanabilmek için Garanti Bankası hesap sahibi ile AKINSOFT Yeni Nesil E-Ticaret programını satın alacak kişi ya da firma aynı olmalıdır.
• Şubelerimiz üzerinden sanal pos başvurusu yaparken web sitenizde kullanmış olduğunuz AKINSOFT® E-Ticaret yazılımının Lisans Numarasını iletmeniz yeterlidir.
• Mevcut Garanti Sanal POS üye işyerleri mevcut Garanti E-Ticaret ürünleri için ilk sene ücretsiz kampanyasından yararlanamaz. Kampanyadan yararlanabilmek için yeni bir üye işyeri tanımlanması gerekmekte olup, Garanti Bankası Üye İşyeri Değerlendirme sürecinin olumlu tamamlanmış olması gerekmektedir.

AKINSOFT Yeni Nesil E-Ticaret için detaylı bilgiye www.akinsofteticaret.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Son güncelleme: 31.05.2016