1g- Ödeme Altyapısı İşlemleri

Satış yapacağınız siteyi bir banka ödeme altyapısı ile entegre etmelisiniz. Önce bankanın sunduğu ürünleri öğrenmeli ve kendinize uygun olanı seçmelisiniz. Bundan sonraki adımlar, yapacağınız seçime göre şekillenecektir.

Garanti BBVA Sanal POS:

Garanti BBVA Sanal POS, İnternet'te alışveriş yaptıran işyerlerinin kredi kartından / debit kartından / banka kartından / prepaid kartından (ön ödemeli kart) veya havale / eft ile tahsilat yapabilmelerini sağlayan bir POS yazılımıdır.

Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Ortak Ödeme Sayfası:

Güvenli Ortak Ödeme Sayfası, Garanti E-ticaret’in ödeme sayfasını kendi tarafında barındırmak istemeyen veya hosting firmasının gerekli şartları sağlayamaması, teknik imkanların yetersizliği vb. çeşitli sebeplerle kendi ödeme sayfasını yapamayan firmalara yönelik olarak hazırladığı bir hizmettir.

Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Garanti Alışveriş:

Garanti Alışveriş, Garanti BBVA’nın internet üzerindeki sanal alışveriş merkezidir. Garanti Alışveriş’in amacı, sanal mağaza açmak isteyen işyerleri ile internet üzerinden alışveriş yapmak isteyen müşterilerin bir araya gelebilecekleri bir platform yaratmaktır.

Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Son güncelleme: 02.01.2014